سه شنبه ، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

اوج Falco Xplorer با اولین موفقیت پروازی

لئوناردو اولین پرواز هواپیمای بدون سرنشین Falco Xplorer خود را با موفقیت به اتمام رساند، این پرواز ۱۵ ژانویه ۲۰۱۹ از پایگاه هوایی Trapani در سیسیل انجام شده است. این رویداد مهم با همکاری مرکز پرواز آزمایشگاه نیروی هوایی ایتالیا انجام شد و از فضای هوایی جداگانه در خلیج تراپانی استفاده شد.

این شرکت می‌گوید: “این پهپاد اکنون مجموعه‌ای از پروازها را آغاز می‌کند که طیف وسیعی از توانایی‌های هواپیما، از جمله سیستم سنسور یکپارچه آن را ارزیابی می‌کند.”

Falco Xplorer در ماه ژوئن گذشته در نمایشگاه هوایی پاریس رونمایی شد، Falco Xplorer دارای مداومت پروازی ۲۴ ساعته در سقف پروازی ۲۴،۰۰۰ پا  و با حداکثر وزن ۱۳۰۰ کیلوگرم است. این پهپاد برای ماموریتهای اطلاعاتی، نظارت و شناسایی (ISR) قادر به حمل سنسورهای متعدد است و حداکثر ظرفیت محموله آن ۳۵۰ کیلوگرم است.

تجهیزات ارائه شده شامل رادارهای نظارتی گاببیانو T-80 لئوناردو، مجموعه اطلاعات الکترونیکی Sage، یک سنسور الکترو نوری/مادون قرمز و سیستم شناسایی خودکار برای نظارت بر کشتی‌های دریایی است.

لئوناردو بزرگترین محصول پهپاد خود را محصولی آماده عرضه به بازارهای جهانی توصیف می‌کند و همچنین آمادگی خود را برای ارائه خدمات ISR به مشتریان بالقوه اعلام کرده است.

موارد زیر را نیز ملاحظه نمایید

راه‌اندازی ایستگاه جدید پهپاد Matternet و ادغام آن با سیستم‌های بیمارستانی

Matternet ایستگاه جدید پهپاد خود را با طراحی جدید و ادغام مستقیم آن با سیستم‌های …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *