یکشنبه ، ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

سرمایه‌گذاری بوئینگ در Robotic Skies برای ارائه سرویس‌های پهپادهای تجاری

سرمایه‌گذاری بوئینگ در Robotic Skies برای ارائه سرویس‌های پهپادهای تجاری

سازنده هواپیمای آمریکایی، بوئینگ، در Robotic Skies سرمایه‌گذاری کرده است. Robotic Skies یک استات‌آپ است که خدماتی مانند تعمیر و نگهداری، بازرسی فنی و اصلاح را به سازندگان و اپراتورهای پهپادهای تجاری ارائه می‌دهد.

Robotic Skies سازندگان و اپراتورهای پهپادهای تجاری را با بیش از ۱۷۰ مرکز مجاز تعمیر و نگه‌داری هواپیمایی کشوری مرتبط می‌کند.

گروه سرمایه‌گذاری Boeing HorizonX Ventures منجر به کامل شدن بودجه این پروژه با مشارکت Thayer Ventures، Sun Mountain Capital و KickStart Seed Fund  شد. اواخر اکتبر، گروه Boeing Global Services و شرکت تابعه آن Aviall و Jeppesen با Robotic Skies بر روی ارائه و ارتقای خدمات پهپادهای تجاری همکاری مشترک داشته‌اند.

برین شتلر، مدیرعامل گروه سرمایه‌گذاری Boeing HorizonX Ventures گفت: “با تکیه بر ایمنی، ما در حال ایجاد یک اکوسیستم ایمن و عملیاتی باتوجه به تقاضا این نوع جابجایی‌ها هستیم که از آینده و چشم‌انداز هواپیماها، سیستم‌های حمل و نقل هوایی و خودکار پشتیبانی می‌کند.”

این سرمایه‌گذاری بخشی از استراتژی بلند مدت این سازنده هواپیمای آمریکایی است که باعث ایجاد ارزش افزوده و در نهایت رشد مجموعه می‌شود. این همکاری بر پایه توسعه و ارائه خدمات مدیریت زنجیره تامین و بهینه‌سازی، تجزیه و تحلیل، و همچنین ارائه خدمات تعمیر و نگهداری برای بازار تجاری و غیرنظامی سیستم‌های پرنده خودکار انجام شده است.

این دو شرکت با همکاری هم فرصت‌های پیش‌رو را دنبال و از تجربه و راه‌حل‌های مشترک خود در برنامه هوانوردی سرنشین‌دار استفاده می‌کنند و آن‌ها را برای بکارگیری در بازار سیستم‌های پرنده بدون‌سرنشین توسعه می‌دهند که شامل تمرکز بر روی سازگاری قوانین و مقررات در بخش تجاری، پشتیبانی زمینی، آموزش، توزیع قطعات، ارتقای حوزه و تکمیل و توسعه قابلیت‌های این سیستم‌ها می‌شود.

برد هایدن، مدیرعامل و موسس Robotic Skies می‌گوید: “عملیات پهپادهای خودکار بطور چشمگیری در حال گسترش است. بنابراین، این بازار بزرگ نیاز به خدمات تعمیر و نگهداری با کیفیت مطلوب توسط تکنیسین‌های ماهر و همچنین صدور گواهینامه دارد. سرمایه‌گذاری اخیر به ما اجازه رشد و توسعه جهانی را می‌دهد تا بتوانیم قابلیت‌های عملیاتی را برای پشتیبانی و خدمات‌دهی به مشتریان گسترش دهیم.”

شرکت بوئینگ، هواپیماهای تجاری، دفاعی، سیستم‌های فضایی و امنیتی و خدمات بیش از ۱۵۰ کشور را تامین می‌کند.

شرکت Robotic Skies در سال ۲۰۱۴ تاسیس شد و یک شبکه جهانی از مراکز معتبر تعمیر و نگهداری سیستم‌های پرنده بدون‌سرنشین است که برنامه‌های خدماتی جامع، ایمن، کارآمد و مقرون به صرفه‌ای برای عملیات این نوع سیستم‌ها در سراسر جهان فراهم می‌کند.

 

 

موارد زیر را نیز ملاحظه نمایید

مجوز آمریکا به شرکت «ای‌تی‌آر» برای تامین قطعات یدکی هواپیماهای «ایران‌ایر»

مجوز آمریکا به شرکت «ای‌تی‌آر» برای تامین قطعات یدکی هواپیماهای «ایران‌ایر»

وزارت خزانه‌داری آمریکا به یک شرکت فرانسوی-ایتالیایی مجوز داده قطعات یدکی هواپیماهای ساخت این شرکت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *